ELS Language Centers ziyaretine teşekkür

Amerika’nın en iyi okulları ödülüne sahip olan ELS Language Centers Pazarlama Müdürü Sayın Osman Akyüz, Denizli ofisimizi ziyaret etti.
ELS dil okullarının Amerika da 54 merkezi bulunmaktadır. Avustralya, Kanada, Malezya, Çin, Hindistan’da da merkezleri bulunan dil okulları Yoğun İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, Sınav Hazırlık Programları, Yöneticiler için İş İngilizcesi, Amerikan Explorer ve ELS Language Experience Tatilde İngilizce ve Gezi programları ile kampüs bazlı İngilizce programları veren en köklü okullardandır.

ELS okullarında Akademik İngilizce programına devam eden ve İngilizce yeterliliğine sahip olan öğrenciler okulun UPS (University Placement Service)  üniversiteye yerleştirme hizmeti sayesinde 600’e yakın Community College ya da üniversiteye rahatlıkla geçiş sağlayabilirler. Ayrıca UPS sayesinde öğrenciler burs ya da indirimlerden de yararlanabilirler.

ELS okullarında bulunan güncel indirimleri  kayıt koşullarını  ve diğer tüm detayları öğrenmek için bizimle irtibata geçin lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir