Hakkımızda

2007 yılından beri yüzlerce öğrencinin yurt dışında uzmanlık alanlarında eğitim almasını sağladık. Bazıları yurt dışında hem çalışıp, hem gezerken; bazıları kariyerlerinin başında İngilizce’lerini, İspanyolca’larını, Fransızca’larını, Almanca’larını geliştirdiler.

Bazıları dünya vatandaşı olma yolunda hayallerini gerçekleştirmek için kıtaları aştı, bir çok arkadaşlıklarla birlikte vizyonlarını geliştirdi; bazıları gittikleri ülkelerde karşılarına çıkan yeni yaşam yollarını tercih etti.

İşimizin en güzel yanı, tüm bu yaşanan sürece yakından tanıklık ederek, gelecekte kadim dostlarımız olacak öğrencilerimizin yaşamlarındaki gelişmelerde, atılımlarda bir parça katkımızın olmasının gururunu duymaktır.

Başvuru portföyümüzün büyük bölümünü dinamik, geleceklerine dair plan yapmak, verecekleri kararla hayatlarına yeni bir yön vermek isteyen siz gençler oluşturmaktadır.

Kendinizi tanımanıza yardımcı olmak, seçeneklerinizi artırmak, başarabileceklerinizi göstermek için buradayız.

Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza özel, dil eğitimi ve bunu takip edecek hızlı kariyer/sertifika veya akademik/yüksek öğrenim kariyer haritanızı oluşturalım. Vize başvuru sürecinden, yurt dışı havaalanı karşılamaya, tercih ettiğiniz konaklama ayarlamalarına, günlük aktiviteler, yurtdışında sosyalleşme, sanat etkinlikleri de dahil her detayı sizin için biz organize edelim.

Gelin, başarı hikayenizi birlikte yazalım…